sobota, 13 lipca 2013

PIĘKNY RÓŻAK NR 172 OD LOVELY

Cześć wszystkim :)

Na początek muszę przeprosić was za dosyć długą nieobecność, ale pierwsze wyjazdy wakacyjne i praktyki w banku nie pozostawiły mi wiele wolnego czasu... Mam nadzieję, ze mimo szybkiego tempa tych wakacji uda mi się pisać posty częściej niż ostatnio! 

Jak już zdążyłyście (albo i nie) zauważyć, jednym z moich ulubionych paznokciowych kolorów jest róż. Lubię go w różnych odcieniach i wydaniach. Dzisiaj przyszedł czas na jeden z ładniejszych różów jakie udało mi się spotkać. Mowa o Lovely 172 z serii Gloss Like Gel. 

Lakier ma żywy, jasny odcień różu z milionem mieniących się drobinek, które wyraźnie widać w słoiczku jak i na paznokciach. Co więcej bardzo ładnie się błyszczy. Nakłada się go całkiem dobrze, bez większych problemów. 

Są niestety też te złe strony pięknego 'różaka'. Schnięcie lakieru jest dosyć długie. Do pełnego krycia potrzebujemy trzech warstw, a wtedy lakier schnie i schnie... Łatwo o wgniecenia czy ryski. Nie jest to na pewno lakier na szybkie wyjścia. Lubią się pojawiać bąbelki, co psuje piękny efekt lakieru. Trwałość też nie jest powalającą - 3 dni i pojawiają się pierwsze odpryski.

Podsumowując, nr 172 od Lovely  to lakier o bardzo optymistycznym odcieniu. Świetnie prezentuje się w świetle sztucznym jak i słonecznym. Niestety, chcąc go użyć musimy mieć dużo czasu i masę cierpliwości.

Plusy:
- kolor
- cena
- dostępność (każdy rossmann)
- łatwość aplikacji


Minusy:
- czas schnięcia
- trwałość
- krycie 
- bąbelki

Cena: ok 5 zł

Podoba się wam? Macie jakieś ulubione różowe lakiery ?:)


10 komentarzy:

 1. Fajnie wygląda, ma bardzo ciekawe wykończenie :) Ja uwielbiam te mnóstwo drobinek więc dla mnie lakier świetny! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładny, ja też kocham róż na pazurkach! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolor jest super.. myślałam, że będzie wyglądał na babciny, ale nie.. cos dużo tylko tyvh minusów...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej kochana! Zapraszam Cię na moje rozdanie z okazji powrotu. Do wygrania duża paczka produktów Essence! A wystraczy tylko komentarz. Pozdrowienia http://lllilian.blogspot.com/2013/07/rozdanie-z-okazji-mojego-powrotu-takze.html

  OdpowiedzUsuń
 5. nie przemawiają do mnie róże tego typu, wolę albo coś bardziej mlecznego, albo bardziej intensywne odcienie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie na paznokcicach schnie błyskawiczie;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo, opinię i podpowiedź :)