niedziela, 26 maja 2013

RÓŻOWO Z GOLDEN ROSE PARIS NR 211

Ten lakier urzekł mnie swoim wyraźnym kolorem. Kupiłam go parę tygodni temu przy okazji wypadu ze znajomymi do Krakowa. Oczywiście chwilę przed odjazdem razem z dziewczynami musiałyśmy kupić jakieś lakiery. Jako że do wyjazdu było mało czasu, a drogeria MEDIQ miała bardzo ubogą kolekcję z Golden Rose, postanowiłam wziąć lakier z serii Paris w intensywnym różowym kolorze, który kilka razy widziałam na innych blogach i był moim 'must have'. 

Aplikacja lakieru GOLDEN ROSE PARIS NR 211 jest normalna i nie sprawia żadnych problemów. Lakier także dosyć szybko schnie i razem z topem z Golden Rose wytrzymał na paznokciach prawie tydzień. Jedyne co mi się nie spodobało to dosyć kiepskie krycie. Na zdjęciach są 3 warstwy a nadal widać białe końcówki paznokci. Mimo to będę go często używać!

Zdjęcia udało mi mi się wykonać parę dni temu, kiedy było jeszcze pięknie i słonecznie. 

Cena: 5,99 zł


10 komentarzy:

 1. Kolor jest przepiękny :) Ta seria chyba w większości ma to do siebie, że słabo kryje. Nie można im jednak odmówić pięknych kolorów ;) Na chwile obecną nie mam żadnego lakieru Paris (przeterminowały się już biedaczki), ale z tego, co pamiętam również dobrze trzymały się pazurków i potrafiły wytrzymać dłuuugo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolor mi sie bardzo podoba jak również Twój kształt paznokci;)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam taki odcień różu

  Zapraszam do zabawy :)
  http://anitakulikowska89.blogspot.com/2013/05/kolorowe-lato-na-paznokciachczylikobiet.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ubóstwiam lakiery z GR, żaden mnie jeszcze nie zawiódł... piękny odcień różu

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem fanką takiego różu... <3

  glamdiva.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne paznokcie!!!;)

  Zapraszam do zabawy!
  http://alicjamatys.blogspot.com/2013/05/zaproszenie-do-zabawy-u-maliny.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow! super kolor! Zapraszam do przeczytani recenzji Golden Rose nr 230 :) ----> http://cruel-opinion.blogspot.com/2013/06/lakier-do-paznokci-golden-rose-pari-nr.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo, opinię i podpowiedź :)